Chcete vidieť naše pracovné ponuky?
Kliknite tu
Plynárenská 1, Bratislava +421 910 744 005 info@goodcall.sk

Kto sme

GoodCall vytvorili profesionáli, ktorí majú za sebou dlhú a úspešnú kariéru v oblasti náboru zamestnancov.

Zakladateľ a CEO spoločnosti, Milan Novák, má viac ako 14 rokov skúseností a ako výkonný riaditeľ riadil veľkú medzinárodnú spoločnosť v oblasti náboru zamestnancov.

Josef Kadlec, spoluzakladateľ spoločnosti, je autorom knihy s názvom People as Mechandise, www.peopleasmerchandise.com. Josef je jedným z prvých certifikovaných headhunterov služby LinkedIn v Európe a populárnym trénerom moderných techník vyhľadávania talentov.

Natália Šegedová, Managing Partner, s viac ako 12 ročnými skúsenosťami v ľudských zdrojoch a manažmente je renomovanou odborníčkou v oblasti talent manažmentu, zvyšovania efektívnosti náboru a procesov a ich implementácii v praxi.

Pavol Kubaška, Managing Partner, má takmer 10 rokov skúsenosti s náborom v rôznych sektoroch priemyslu a služieb, dočasným pridelením ako aj outsourcingovými riešeniami.

Náš tím

Natália Šegedová

Managing Partner
Natália je uznávanou odborníčkou v oblasti talent managementu, zvyšovania efektivnosti náboru a procesov.

Má skúsenosti z rôznych oblastí (všeobecné riadenie, HR, predaj, marketing a kultúra - CZ, SK, HU, RO, TK, PL). Jej úspech vzrástol z jej zamerania a vášne pre oblasť ľudských zdrojov, talent manažmentu a vyhľadávania vhodných talentov. Ako Country Manager Grafton Recruitment Slovakia, vybudovala spoločnosť až do pozície číslo jeden na slovenskom trhu.

Pavol Kubaška

Managing Partner
Pavol pôsobí v oblasti náboru takmer 10 rokov.

Začínal ako konzultant v medzinárodnej personálnej agentúre, kde postupne rozvíjal svoju kariéru v niekoľkých manažérskych roliach. Ako Business Development Director pre Grafton Recruitment Slovensko - jednotku na slovenskom trhu, bol súčasťou vrcholového manažmentu takmer od jej začiatku a zaslúžil sa o jej rapídny rozvoj a expanziu. Oblasť náboru a talent manažment, dočasné pridelenie a outsourcingové riešenia v oblasti ľudských zdrojov sú jeho hlavným zameraním.

Milan Novak

CEO a zakladateľ
Milan pôsobí v oblasti náboru viac ako 14 rokov

Začínal ako konzultant v medzinárodnej personálnej agentúre, kde rozvíjal svoju kariéru v niekoľkých manažérskych roliach. Ako generálny riaditeľ viedol spoločnosť Grafton Recruitment Europe pôsobiacu v 7 krajinách v regióne strednej a východnej Európy s viac ako 350 zamestnancami.

Josef Kadlec

Spoluzakladateľ spoločnosti
Autor knihy People as Merchandise

Je autorom knihy People as Merchandise, www.peopleasmerchandise.com. Ako bývalý softvérový inžinier, pôsobí v GoodCall ako Chief Recruitment Architect definuje a vyvíja pre GoodCall inovatívne stratégie vyhľadávania talentov pomocou najnovších trendov a využitia sociálnych médií. Josef je jedným z prvých certifikovaných headhunterov služby LinkedIn v Európe a dobre známy tréner moderných techník vyhľadávania talentov.

Tento web používa k správnemu fungovaniu súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Zavřít Více informací