Obchod & Logistika

Obchod & Logistika

Pre celý náš tím je radosť z práce alfou a omegou. To sa prejavuje nielen v tom, že salvy smiechu a obrie tabuľky čokolády sú neoddeliteľnou súčasťou našej každodennej práce, ale aj v tom, že pre našich kandidátov hľadáme len pozície, ktoré im ponúknu to isté - prácu, ktorá nie je len zdrojom príjmu, ale aj radosti a sebarealizácie!

Posuň svoju kariéru správnym smerom

  • Uchádzačom o prácu poskytujeme len prvotriedny servis. Nechceme len bezúčelne posielať životopisy a dúfať, že sa niečo chytí - zaujíma nás tvoja motivácia, plány do budúcna aj tá najbizarnejšia požiadavka týkajúca sa budúceho uplatnenia. Pre nás je proste kandidát vždy "až na prvom mieste"!

  • Nováčik na trhu práce, alebo profík s dvadsať ročnou praxou? U nás nerobíme rozdiely! Veríme, že každý by mal dostať šancu ukázať svoje kvality - nájdeš u nás príležitosti tak pre absolventov, ako aj pre juniorov prahnúcich po kariérnom raste, či ostrieľaných matadorov, ktorí hľadajú miesto pre uplatnenie svojich niekoľkoročných skúseností.

  • Široké portfólio klientov nám umožňuje nájsť pre teba uplatnenie takmer v akomkoľvek odbore - predávaš klimatizácie, riadiš logistiku, alebo snáď definuješ obchodnú stratégiu svojho zamestnávateľa. Nie je problém, akékoľvek zameranie v oblasti obchodu a logistiky, nám nie je cudzie! Ty iba zašleš CV a my pre teba nájdeme tie najlepšie príležitosti u našich klientov - tak nad čím ešte váhaš?

Zabezpečíme ti možnosť aplikovať v týchto spoločnostiach, s ktorými spolupracujeme:

  • JOHNSON CONTROLS
  • SHP
  • GEFCO

#sales #logistics #logistika #supplychain #procurement #nakup #planovanie #planning #production #vyroba #operations  #Johnson Controls #Gefco

Pomôžeme ti nájsť prácu snov

Napíš nám niečo o sebe. Čo najskôr sa Ti ozveme a spoločne naplánujeme ďalšie kroky.

Soňa Havaši

Soňa Havaši

Senior Talent Acquisition Consultant

Soňa, Senior Talent Acquisition Specialist, má 8 rokov skúsenosti v HR a recruitmente v medzinárodných korporáciách i personálnych agentúrach. Orientuje sa najmä na seniorské a manažérske pozície. 

Pozri sa na aktuálne otvorené pozície v našej aplikácií

Nechce sa ti čakať? Pozri sa aké pozície práve obsazujeme. Anonymne a bez zložitého pripájania príloh. Aplikuj na pozíciu jedným klikom!

Stiahnite si v App Store Získajte v Google Play