Marketing

Marketing

Kto chce uspieť vo svete marketingu, musí pamätať na to, že ide o živý a stále sa meniaci odbor. Každý moderný marketingový špecialista by mal sledovať trendy, neustále sa vzdelávať a objavovať neobjavené.

 

Ponúkame pomocnú ruku všetkým markeťákom, či už majú hlavy plné kreatívnych nápadov, vyžívajú sa v analýzach a aplikácii dát, dokážu riadiť veľké značky a vymýšľať komplexné kampane. Dokážeme vás previesť pracovným trhom a nájsť pre vás takú ponuku, v ktorej nielen využijete svoje silné stránky, ale naďalej sa budete rozvíjať.

Urobte správny krok vo svojej kariére

 • Kandidát pre nás nie je len balík skúseností, ale predovšetkým ľudská bytosť, preto s vami radi do detailu preberieme všetky vaše požiadavky a predstavy o budúcom zamestnaní, profesijnú motiváciu, aj dôvody k nespokojnosti na súčasnej pozícii. Iba tak zaručíme, že vás naša spolupráca posunie dopredu.

 • Marketing vás baví, ale ešte nemáte toľko rokov skúseností? Alebo máte naopak CV napchaté na prasknutie a myslíte si, že už nie je kam rásť? Na tom to u nás nezlyhá. Pozície, na ktorých pracujeme, ponúkajú príležitosti ako pre marketingových nováčikov, tak aj pre skúsených matadorov.

 • V marketingu sa nebojíme žiadnej oblasti, a preto vám môžeme ponúknuť rôzne druhy pozícií od brand, trade, digital marketingu, až po e-commerce. 360 stupňov pre nás nie je len číslo, alebo trend, ale skúsenosti, ktoré v kandidátoch hľadáme a rozvíjame.

 • Chcete si vyskúšať prácu v nadnárodnej korporácii, alebo preferujete startup-ové prostredie? Vďaka širokému portfóliu našich klientov dokážeme poskytnúť príležitosť ako u spoločností, ktorých značku pozná celý svet, tak aj u začínajúcich projektov s veľkým potenciálom.

 • S nami už na vašu prácu snov v marketingu nemusíte ďalej čakať. Vyplňte formulár nižšie, pripojte svoje CV alebo LinkedIn profil, nech sa o vás dozvieme viac a môžeme začať spoločnú konverzáciu.

Môžeme vás spojiť s niektorými z najinovatívnejších firiem:

 • Nestlé
 • COca-cola HBC
 • Toyota
 • STOCK
 • ING
 • AVON

#marketing #fmcg #brand #trade #category #digital #socialmedia #bozilid #rychloobratka #go(o)ds #ATL #BTL #PR #e-commerce #manpower #STOCK #CocaCola #Loreal #Avon #toyota

Pomôžeme vám nájsť prácu snov

Napíšte nám niečo o sebe. Čo najskôr sa vám ozveme a spoločne naplánujeme ďalšie kroky. 

Dostávajte ponuky e-mailom

Tie najlepšie ponuky môžete dostávať do vašej e-mailovej schránky.

EUR/m
Natália Šegedová

Natália Šegedová

Managing Partner

Som v nábore už nejakú dobu, ale marketingové role sú obzvlášť blízko môjmu srdcu.

Pozrite sa na aktuálne otvorené pozície v našej aplikácii

Nechce sa vám čakať? Pozrite sa aké pozície práve obsazujeme. Anonymne a bez zložitého pripájania príloh. Aplikujte na pozíciu jedným klikom!

Stiahnite si v App Store Získajte v Google Play