Chcete vidieť naše pracovné ponuky?
Kliknite tu
Plynárenská 1, Bratislava +421 910 744 005 info@goodcall.sk

Social Media Talent Sourcer (Slovensko/Bratislava)

Pracuj pre spoločnosť, ktorá stavia na zodpovednom prístupe a inovatívnych technológiách!

  • Úväzok: plný, čiastočný, brigáda
  • Plat: od 3,50 EUR/hod
  • Región: Bratislava
  • Požadovaný jazyk: angličtina (B2)
  • Vhodné pre absolventov: áno
  • Referenčné číslo: A304
Pavol Kubaška

+421 910 744 005 pavol.kubaska@goodcall.sk

O čom to celé je?

GoodCall je moderná spoločnosť využívajúca najnovšie poznatky z oblasti náboru zamestnancov. Tento odbor prechádza v posledných rokoch rapídnym vývojom a nezaobíde sa bez podrobných znalostí technológií, sociálnych sietí a samozrejme aj modernej psychológie a marketingu. Využite možnosť pracovať v mladom tíme nadšencov:

Kto ste?

  • Zodpovedný a inovatívny prístup
  • Komunikativnost
  • Kladný vzťah k sociálnym sieťam, technológiám alebo IT
  • Dobrá úroveň angličtiny

Čo je pracovnou náplňou Talent Sourcera?
  • Vyhľadávanie relevantných užívateľských profilov odborníkov na internete
  • Intenzívna práca so sociálnymi sieťami (LinkedIn, Facebook, Twitter a ďalšie šecializované portály)
  • Práca s internou databázou, ktorú si Recruitment Academy sama vyvíja a je "user friendly"
  • Vymýšľanie unikátnych pracovných kampaní pre nábor zamestnancov z oblasti inžinieringu, IT, financií, predaja a ďalších
  • Podpora Recruiterov

Prečo je táto pozícia lákavá?

Zamestnanecké výhody, benefity
  • Čiastočný úväzok s flexibilnou pracovnou dobou
  • Práca z kancelárie alebo z domova
  • Sme mladý tím a talent sourceri sú prototyp generation Y
  • Kombinujeme unikátne mozgy software inžinierov s neskutočnou výrečnosťou recruiterov
  • Sme "labák" pre ľudské zdroje
  • Prácu s najnovšími technológiami v tejto oblasti - máme vlastné Recruitment Technology Innovation Center, kde vyrábame softvérové nástroje
  • Zaškolenie, možnosť certifikácie a spolupráca s najuznávanejšími odborníkmi na túto tematiku

Assessment centrum sa bude konať 26.1.2016. V prípade, že sa AC v tomto termíne nebudete môcť zúčastniť, urobíme s vami radi nás netradičný "rozhovor" v náhradnom termíne.

Informácie o výberovom konaní

Náš výberový process je špeciálny, ale veľa sa v ňom dozvieš nielen o nás, ale najmä o tom, ako vnímame moderný recruitment a učíš sa od prvého momentu.
Aby si sa k nám mohol pridať, musí sa udiať toto:

1. ZAVOLÁME TI
2. AK SI SADNEME, POZVEME ŤA NA ASSESMENT CENTRUM
3. AK PREJDEŠ ÁCÉČKOM, DÁME TI PONUKU
4. ZAČÍNAME VZDELÁVANÍM - ÚVODNÁ CERTIFIKÁCI, pozveme Ťa na úvodné školenie.
5. REAL JOB START.

Ideme na to, pracuješ podľa zadaní našich Senior Recruiterov u nás v kanceláriií, alebo na intráku, alebo v kaviarni, pracuješ s našimi systémami, jediné, čo potrebuješ je prístup na internet a notebook (ak pracuješ "out of office").

ZOPAKUJME SI TO: VOLÁME - ACÉČKO - ŠKOLENIE - JOB.

Tešíme sa na Tvoje CV, Linkedin profil link, alebo inú formu informácií o tebe, tvojich ambíciách a tak vôbec...

Kontakt

Zavřít Více informací