Get quick help with part of your recruitment process

Nechajte si pomôcť i s časťou náborového procesu

Nepotrebujete kompletný servis? Postaráme sa aj o menšie časti náboru. Zabezpečíme ich rýchlejšie a lacnejšie ako v prípade využitia vašich vlastných zdrojov. Zverte nám akúkoľvek úlohu, od vytvorenia long-listu kandidátov, cez oslovovanie až po základný pre-screening.

Náš revolučný prístup k recruitmentu

Zameriavame sa na sourcing

Zameriavame sa na sourcing

Náš tím 20tich profesionálov pracuje 24/7. Vďaka tomu sme schopní osloviť kandidátov kedykoľvek a kdekoľvek.

Používame inovatívne nástroje

Používame inovatívne nástroje

K tomu aby sme kandidátov zaujali používame sociálne siete, videá a našu vlastnú, unikátnu, mobilnú aplikáciu. Vďaka čomu ich oslovujeme na miestach, kde sa bežne pohybujú.

Oslovujeme pasívnych kandidátov

Oslovujeme pasívnych kandidátov

Máme vlastné unikátne cesty a spôsoby, ako osloviť takých kandidátov, ktorí bežne na ponuky práce neodpovedajú.

Používame kreatívne spôsoby oslovovania kandidátov

Používame kreatívne spôsoby oslovovania kandidátov

Prichádzame s novými nápadmi a stratégiami oslovovania kandidátov. Našim klientom zaručujeme, že budú prezentovaní moderným a atraktívnym spôsobom.

Prenechajte nám akúkoľvek časť náboru

 • Vytvorenie long-listu kandidátov
  Vašu pozíciu si detailne prejdeme a zanalyzujeme, aby sme sa uistili, že sme dobre porozumeli, tak vašej firemnej kultúre, ako aj požiadavkám na obsadzovanú pozíciu. Následne aktívne vyhľadáme tie najlepšie talenty na pracovnom trhu pomocou rôznych sociálnych sieti, vlastných nástrojov a šikovných trikov. Všetkých relevantných kandidátov potom zaradíme na long-list, ktorý Vám odprezentujeme.
 • Mapovanie trhu
  Zaujímajú Vás detaily o určitom odvetví alebo trhu? Náš tím zistí Vaše potreby a ich dôvody, aby sme si boli istí, že rozumieme tomu, čo je Vašim cieľom a aké sú Vaše očakávané výstupy. Následne naši skúsení „Talent Sourceri“ zanalyzujú trh a identifikujú všetky relevantné informácie a trendy súvisiace s Vami vybraným trhom, pracovnou silou alebo odvetvím. 
 • Vytvorenie short listu kandidátov
  Zabezpečíme za Vás prvý kontakt s kandidátmi, ktorých nielen nájdeme a vyberieme, ale pomocou našich unikátnych metód, kreatívnych videí, sociálnych sieti a virálnych offline aktivít, oslovíme práve tých najlepších z nich. Každý kandidát je Vám následne predstavený so základným hodnotením a kontaktnými údajmi.

 • Zvládneme aj ďalšie špecifické časti z recruitmentu...

Časté otázky

Co je to VTS?

VTS, čiže Virtual Talent Sourcing je nami vytvorená a poskytovaná služba, pri ktorej naši klienti využívajú našich špecialistov na sourcing v tzv. Off-site režime. Poskytujeme služby typu Longlist, Shortlist, Market Mapping, alebo systematickú prácu s externými komunitami kandidátov.

Jaké služby VTS nabízí?

VTS služby reagujú na čiastkové potreby klienta; Longlistem nazývame zoznam vhodných kandidátov na obsadzovanú pozíciu. Shortlist pomenovávame službu, kedy klientovi zasielame CV už vybraných a vhodných uchádzačov, ktorí majú záujem o ponúkanú pozíciu. Market mapping je analýza trhu požadovaného odbore.

Kolik to stojí?

Cena VTS projektov vyplýva z hodinovej sadzby, za ktorú je Sourcer / Recruiter schopný nasourcovat adekvátnu kandidátmi vyhovujúce požiadavkám klienta.

Veria nám aj tie najdynamickejšie spoločnosti – malé aj veľké.

 • Coca-cola HBC
 • Toyota
 • JOHNSON CONTROLS
 • Wood & company

“Myslím, že GoodCall je zatiaľ najlepšia recruiterská spoločnost na Slovensku.”

Inna Rogač, Operations Academy Manager EMEA Adient

“Je to najlepšia agentúra, s ktorou som kedy spolupracovala, jej zamestnanci sú naozaj dobrí v tom čo robia.”

Andrea Brániková, Recruitment Specialist Brose Group

“GoodCall vnímám jako profesionální agenturu, která je vždy připravena dodat nám kvalitní kandidáty. Oceňuji individuální přístup a naslouchání našim specifickým potřebám.”

Robert Pata, Sales Manager Storck

"Po skúsenostiach s inými agentúrami je GoodCall ako závan čerstvého vzduchu. Zdá sa, že deliverujete aj tam, kde iné agentury nachádzajú hranice svojich možností :-)."

Dagmar Hůlková, HR Business Partner Deutsche Telekom Services Europe Slovakia, s.r.o.

"GoodCall považujem za personálnu agentúru, ktorá vždy kladie väčší dôraz na kvalitu kandidátov ako na ich kvantitu a vedia ich dodať v krátkom čase."

Štefan Václavik, HR Professional Adient

“Ak pracujete s GoodCallom máte istotu, že vždy dostanete 100% servis. Tím odborníkov je vždy ochotný pomôcť a zákaznícke požiadavky sú na prvom mieste.”

Ivana Latečková, Senior HR Manager Bratislava Business Center Johnson Controls International

“Spolupráce s GoodCallem pro nás byla velice efektivní, pružně reagovali na požadované termíny pohovorů a vybraní kandidáti vyhovovali našemu očekávání.”

Darina Němcová, Financial Manager Storck CZ&SK

“Musím povedať, že za GoodCall hovoria ich výsledky, ktoré sú obdivuhodné. Či už, keď sa bavíme o kvantite, ale aj kvalite kandidátov.”

Linda Nemcová, HR Business Partner Deutsche Telekom Services Europe Slovakia, s.r.o.

"GoodCall je pre mňa kľúčovom partnerom v recruitmentu. Vedia veľmi rýchlo a kvalitne reagovať na požiadavky klientov a k navyše k tomu majú ľudský prístup. Na spoluprácu s nimi sa vždy teším."

Tomas Remenar, Regional HR Director EMEA at Audia

Dajte nám vedieť, ako vám môžeme pomôcť

Kontaktujte nás