Find your dream job in finance

Dočasne rozšírte svoj tím recruiterov

Potrebujete krátkodobo rozšíriť váš HR tím? Využite pomoc našich skúsených, certifikovaných recruiterov. Ponúkame:

Denné, alebo hodinové sadzby

Denné, alebo hodinové sadzby

Naše ceny sú transparentné a flexibilné. Ponúkame Vám možnosť platby za hodinu, deň, alebo mesiac. Presná cena je závisla od toho, akého člena teamu budete potrebovať, jeho skúsenostiach a typu práce, ktorú bude pre Vás vykonávať.

Rozšírte svoj HR team

Rozšírte svoj HR team

Otvárate novú pozíciu a nemáte čas na aktívne vyhľadávanie kandidátov? S pomocou našich skúsených recruiterov a sourcerov to nie je problém. Nezaťažujte prijímaním nových ľudí do interného teamu, keď ho môžeme jednoducho a dočasne rozšíriť my.

Kompletne vyškolený a vybavený recruiteri

Kompletne vyškolený a vybavený recruiteri

Naši HR špecialisti sú plne vyškolení a certifikovaní jednou z najznámejších a najinovatívnejších vzdelávacích inštitúcií v oblasti recruitmentu v našom regióne. Vyzbrojení notebookom, telefónom, vlastným softvérom a bohatou databázou kandidátov môžu pomôcť aj Vášmu tímu. Naši HR špecialisti sú plne vyškolení a certifikovaní jednou z najznámejších a najinovatívnejších vzdelávacích inštitúcií v oblasti recruitmentu v našom regióne. Vyzbrojení notebookom, telefónom, vlastným softvérom a bohatou databázou kandidátov môžu pomôcť aj vášmu tímu.

Dobu trvania určite sami

Dobu trvania určite sami

Preferujete krátkodobú spoluprácu? Nie je problém. Spoločne si určíme dĺžku spolupráce, ktorú môžete kedykoľvek ukončiť. Ak sa rozhodnete, že s nami chcete spolupracovať aj naďalej, budeme k Vašim službám kedykoľvek, kedy budete potrebovať. 

U Vás alebo externe

U Vás alebo externe

Preferujete krátkodobú spoluprácu? Nie je problém. Spoločne si určíme dĺžku spolupráce, ktorú môžete kedykoľvek ukončiť. Ak sa rozhodnete, že s nami chcete spolupracovať aj naďalej, budeme k Vašim službám kedykoľvek, kedy budete potrebovať.

Vyberte si sourcera alebo recruitera

Talent sourcer

Talent sourcer

 • Identifikácia
 • Vyhľadávanie kandidátov
 • Headhunting
 • Oslovovanie pasívnych kandidátov
 • Pre aktívne sourcing
 • Prvotný kontakt
Recruiter

Recruiter

 • Komunikácia s kandidátmi
 • Pre-screening
 • Hodnotenie
 • Reporting

Často kladené otázky

Ktoré pozície ste schopní obsadit?

Ak dávate prednosť tomu, aby recruiter úzko spolupracoval s Vašim tímom, môže pracovať priamo z Vašich kancelárií a komunikovať s kandidátmi pod Vašou značkou. V opačnom prípade zostane recruiter v našich kanceláriách a Vy každých pár dní dostanete aktuality a reporty.

Aký je rozdiel medzi onsite a offsite?

Rozdiel medzi onsite a offsite služby, je v mieste výkonu práce. Off-site sourcer / recruiter naďalej pracuje z našej kancelárie. On-site sourcer / recruiter sa presúva k Vám a stáva sa tak plnohodnotným členom Vášho interného HR tímu.

Aký je rozdiel medzi RPO (Recruitment Process Outsourcing) a klasickým "supplier" modelom?

RPO je služba, ktorá je prispôsobená priamo vašim potrebám. Máte možnosť outsourcovať certifikovaných špecialistov (sourcerov, recruiterov, HR Business Partnerov) alebo rôzne HR služby (vytváranie longlistov a shortlistov, mapovanie trhu ...). Naše RPO služby sa platí na mesačnej báze podľa ich rozsahu. V klasickom modeli sa platí poplatok za úspešne umiestneného kandidáta.

Veria nám aj tie najdynamickejšie spoločnosti – malé aj veľké.

 • Coca-cola HBC
 • Toyota
 • JOHNSON CONTROLS
 • Wood & company

“Myslím, že GoodCall je zatiaľ najlepšia recruiterská spoločnost na Slovensku.”

Inna Rogač, Operations Academy Manager EMEA Adient

“Je to najlepšia agentúra, s ktorou som kedy spolupracovala, jej zamestnanci sú naozaj dobrí v tom čo robia.”

Andrea Brániková, Recruitment Specialist Brose Group

“GoodCall vnímám jako profesionální agenturu, která je vždy připravena dodat nám kvalitní kandidáty. Oceňuji individuální přístup a naslouchání našim specifickým potřebám.”

Robert Pata, Sales Manager Storck

"Po skúsenostiach s inými agentúrami je GoodCall ako závan čerstvého vzduchu. Zdá sa, že deliverujete aj tam, kde iné agentury nachádzajú hranice svojich možností :-)."

Dagmar Hůlková, HR Business Partner Deutsche Telekom Services Europe Slovakia, s.r.o.

"GoodCall považujem za personálnu agentúru, ktorá vždy kladie väčší dôraz na kvalitu kandidátov ako na ich kvantitu a vedia ich dodať v krátkom čase."

Štefan Václavik, HR Professional Adient

“Ak pracujete s GoodCallom máte istotu, že vždy dostanete 100% servis. Tím odborníkov je vždy ochotný pomôcť a zákaznícke požiadavky sú na prvom mieste.”

Ivana Latečková, Senior HR Manager Bratislava Business Center Johnson Controls International

“Spolupráce s GoodCallem pro nás byla velice efektivní, pružně reagovali na požadované termíny pohovorů a vybraní kandidáti vyhovovali našemu očekávání.”

Darina Němcová, Financial Manager Storck CZ&SK

“Musím povedať, že za GoodCall hovoria ich výsledky, ktoré sú obdivuhodné. Či už, keď sa bavíme o kvantite, ale aj kvalite kandidátov.”

Linda Nemcová, HR Business Partner Deutsche Telekom Services Europe Slovakia, s.r.o.

"GoodCall je pre mňa kľúčovom partnerom v recruitmentu. Vedia veľmi rýchlo a kvalitne reagovať na požiadavky klientov a k navyše k tomu majú ľudský prístup. Na spoluprácu s nimi sa vždy teším."

Tomas Remenar, Regional HR Director EMEA at Audia

Povedzte nám, ako Vám môžeme pomôcť

Kontaktujte nás