IT

IT

Hľadáte zmenu, alebo vašu kariéru vo svete informačných technológií ešte len začínate? Poznáme aktuálne dianie na pracovnom trhu. Môžeme vám poradiť, nasmerovať, vypočuť vaše preferencie a spoločne vybrať správne riešenie.


Zakladáme si na úprimnej komunikácií a efektívnych procesoch. Naším cieľom je vaša spokojnosť s novou pracovnou výzvou.

Poďte zažiť moderný IT nábor s GoodCallom.

Urobte ďalší krok vo svojej kariére

  • Kvalita > kvantita. Neoslovíme vás s ponukou, ktorá by nezodpovedala vaším požiadavkám a zručnostiam. Nechceme byť len ďalší spam v schránke, náš i váš čas je na to príliš cenný.

  • Sme experti nielen na programovacie jazyky, vieme aj tie ľudské. Dorozumieme sa česky, slovensky, anglicky, nemecky a škandinávskymi jazykmi. Plus ďalšími jazykmi, ktoré vie náš Multilingual tím.

  • V našom IT tíme si každý člen ide to svoje. A rovnako pestré, ako sú náš tím a pracovné prostredie, je aj portfólio našich klientov a ponúkaných pracovných pozícií. Od start-upov až po korporáty, absolventské aj veľmi seniorské pozície - niečo spolu vyberieme.

  • Znie vám to dobre? Tak nie je na čo čakať! Vyplňte formulár nižšie a hľadanie práce sa môže začať.

Čas začať vašu kariéru v IT!

  • IT
  • o2
  • ERSTE GROUP


#python #C++ #SWtesting #QA #CTO #java #javascript #Csharp #PHP #.NET #Ruby #Go #BigData #BI #DWH #ETL #SQL #iOS #android #linux #SAP #windowsADM #helpdesk #fileNet #Axapta #VBA #2N #Erste Group #Dimension Data  #Sygic #Deloitte

Pomôžeme vám nájsť prácu snov

Napíšte nám niečo o sebe. Čo najskôr sa vám ozveme a spoločne naplánujeme ďalšie kroky.

Dostávajte ponuky e-mailom

Tie najlepšie ponuky môžete dostávať do vašej e-mailovej schránky.

EUR/m
Romana Nagyová

Romana Nagyová

Talent Acquisition Consultant

Ahoj, v GoodCalle sa venujem IT oblasti.

Ak Vás zaujíma management, programovanie či testovanie, ozvite sa nám a staňte sa súčasťou jednej z medzinárodných spoločností.

Pozrite sa na aktuálne otvorené pozície v našej aplikácii

Nechce sa vám čakať? Pozrite sa aké pozície práve obsazujeme. Anonymne a bez zložitého pripájania príloh. Aplikujte na pozíciu jedným klikom!

Stiahnite si v App Store Získajte v Google Play