Chcete vidieť naše pracovné ponuky?
Kliknite tu
Plynárenská 1, Bratislava +421 910 744 005 info@goodcall.sk

GoodCall

Real-Time Recruitment

Našou víziou je pomôcť spoločnostiam nájsť talenty s využitím najnovších stratégií a trendov a získať tak pre nich konkurenčnú výhodu.

Transformujeme najnovšie trendy na konkurenčnú výhodu pre našich klientov.

GoodCall for Talent prináša revolučný prístup k náboru talentov v strednej a východnej Európe, ktorý je silne ovplyvnený internetom a sociálnymi médiami a generáciou Y a Z.

GoodCall je moderná spoločnosť, ktorá je postavená na troch základných pilieroch: Recruitment Academy (vzdeláva, trénuje a rozvíja top špecialistov vo vyhľadávaní talentov, personalistov a manažérov v regióne), Virtual Talent Sourcing Centre (VTS 24/7) - nepretržite vyhľadáva top kandidátov v celom regióne, preniká na trh pasívnych kandidátov, riadi a rozvíja externú databázu talentov), Recruitment Technology - optimalizácia využitia ATS, mobilných a sociálnych platforiem.

Silnými stránkami spoločnosti sú (a) rýchlosť a kvalita služby; (B) silné vzťahy so zákazníkmi; a (c) inovatívne riešenia náboru talentov.

Naše hodnoty

  • Integrita
  • Vnímavosť a schopnosť reagovať
  • Inovácia
  • Spoľahlivosť

 

Corporate Social Responsibility

Naša stratégia zodpovedného podnikania (CSR) je úzko spojená s našou hlavnou činnosťou . Ako špecialisti v oblasti náboru vieme, že nie všetci uchádzači o zamestnanie, majú pri hľadaní práce šťastie Chceme pomôcť skupinám, ktoré majú pri uplatnení na trhu práce ťažšiu východiskovú pozíciu, ako sú: mamičky na materskej, či rodičovskej dovolenke, absolventi, kategória uchádzačov nad 50 rokov a zdravotne postihnutí uchádzači.

Tento web používa k správnemu fungovaniu súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Zavřít Více informací