The GoodCall revolution

Revolúcia menom GoodCall

GoodCall bol založený v roku 2014, v čase, kedy trh práce a recruitmentu stagnoval. Hoci sa chovanie kandidátov v posledných 10 rokoch výrazne zmenilo, väčšina náborových techník ostala nezmenená.

GoodCall sme založili preto, aby sme do náboru priniesli nový a svieži prístup. Našou misiou je totiž oživiť a rozvíjať celé odvetvie náboru ľudí, a zároveň napomáhať talentom a spoločnostiam k ich vzájomnému prepojeniu.

Zameriavame sa na sourcing

Zameriavame sa na sourcing

Náš tím 20tich profesionálov pracuje 24/7. Vďaka tomu sme schopní osloviť kandidátov kedykoľvek a kdekoľvek.

Používame inovatívne nástroje

Používame inovatívne nástroje

K tomu, aby sme kandidátov zaujali, používame sociálne siete, videá a našu vlastnú, unikátnu, mobilnú aplikáciu. Vďaka čomu ich oslovujeme na miestach, kde sa bežne pohybujú.

Oslovujeme pasívnych kandidátov

Oslovujeme pasívnych kandidátov

Máme vlastné unikátne cesty a spôsoby, ako osloviť takých kandidátov, ktorí bežne na ponuky práce neodpovedajú.

Používame kreatívne spôsoby oslovovania kandidátov

Používame kreatívne spôsoby oslovovania kandidátov

Prichádzame s novými nápadmi a stratégiami oslovovania kandidátov. Našim klientom zaručujeme, že budú prezentovaní moderným a atraktívnym spôsobom.

Náš management

Blake Wittman

Blake Wittman

European Business Director

Blake je zodpovedný za vedenie a rast Goodcallu. Založil a staral sa o expanziu jednej zo stredoeurópskych prémiových headhunterských firiem. Má bohaté skúsenosti z popredných online startupov.

Milan Novák

Milan Novák

Founder and Chairman of the Group

Milan má za sebou viac ako 14 rokov skúseností na trhu a viedol jedny z najvýznamnejších recruitment projektov v oblasti strednej Európy. Viedol a budoval najväčšiu náborovú organizáciu v regióne.

Josef Kadlec

Josef Kadlec

Founder and Chief Recruitment Architect

Josef je autorom prevratnej knihy o nábore People as Merchandise. Je jedným z prvých certifikovaných LinkedIn headhunterov v Európe. V súčasnosti je známym lektorom moderných techník recruitmentu.

Natália Šegedová

Natália Šegedová

Managing Partner

Natália je uznávanou odborníčkou v oblasti talent managementu a náborových procesov. Vybudovala jednu z najväčších náborových organizácií v Európe až do pozície číslo jeden na slovenskom trhu.

Pavol Kubaška

Pavol Kubaška

Managing Partner

Pavol pôsobí v oblasti náboru a talent managementu takmer 10 rokov. Bol súčasťou vrcholového manažmentu najväčšej náborové organizácie v Európe, kde sa zaslúžil o jej rapídny rozvoj a expanziu.

Pridajte sa k GoodCall tímu

Pre prácu v GoodCalle je typická vysoká miera voľnosti a otvorenosti, ktorá neraz ľudí prekvapí. Ide však o tie dobré prekvapenie, ako keď ti niekto urobí nečakanú narodeninovú oslavu.

Keďže GoodCall rastie rýchlo, oceníme pomoc každého talentovaného človeka...ako napríklad vás.

Pridajte sa k nám

Veria nám aj tie najdynamickejšie spoločnosti – malé, aj veľké.

  • Coca-cola HBC
  • Toyota
  • JOHNSON CONTROLS
  • Wood & company

“Myslím, že GoodCall je zatiaľ najlepšia recruiterská spoločnosť na Slovensku.”

Inna Rogač, Operations Academy Manager EMEA Adient

“Je to najlepšia agentúra, s ktorou som kedy spolupracovala, jej zamestnanci sú naozaj dobrí v tom čo robia.”

Andrea Brániková, Recruitment Specialist Brose Group

“GoodCall vnímám jako profesionální agenturu, která je vždy připravena dodat nám kvalitní kandidáty. Oceňuji individuální přístup a naslouchání našim specifickým potřebám.”

Robert Pata, Sales Manager Storck

"Po skúsenostiach s inými agentúrami je GoodCall ako závan čerstvého vzduchu. Zdá sa, že deliverujete aj tam, kde iné agentury nachádzajú hranice svojich možností :-)."

Dagmar Hůlková, HR Business Partner Deutsche Telekom Services Europe Slovakia, s.r.o.

"GoodCall považujem za personálnu agentúru, ktorá vždy kladie väčší dôraz na kvalitu kandidátov ako na ich kvantitu a vedia ich dodať v krátkom čase."

Štefan Václavik, HR Professional Adient

“Ak pracujete s GoodCallom máte istotu, že vždy dostanete 100% servis. Tím odborníkov je vždy ochotný pomôcť a zákaznícke požiadavky sú na prvom mieste.”

Ivana Latečková, Senior HR Manager Bratislava Business Center Johnson Controls International

“Spolupráce s GoodCallem pro nás byla velice efektivní, pružně reagovali na požadované termíny pohovorů a vybraní kandidáti vyhovovali našemu očekávání.”

Darina Němcová, Financial Manager Storck CZ&SK

“Musím povedať, že za GoodCall hovoria ich výsledky, ktoré sú obdivuhodné. Či už, keď sa bavíme o kvantite, ale aj kvalite kandidátov.”

Linda Nemcová, HR Business Partner Deutsche Telekom Services Europe Slovakia, s.r.o.

"GoodCall je pre mňa kľúčovým partnerom v recruitmente. Vedia veľmi rýchlo a kvalitne reagovať na požiadavky klientov a navyše k tomu majú ľudský prístup. Na spoluprácu s nimi sa vždy teším."

Tomáš Remenár, Regional HR Director EMEA at Audia

Náš podcast

Spoločne s Recruitment Academy a Datacruit sme vytvorili skupinový podcast Redefining Recruitment, kam pozývame zástupcov inovatívnych spoločností, ktorí sa neboja nových výziev, experimentovania a posúvania hraníc moderného recruitmentu.

Inšpirujte sa s nami:

Podcast nájdete na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

Kontaktujte nás

Radi sa dozvieme, ako vám môžeme pomôcť.

Kontaktujte nás