Tvoríme budúcnosť
náboru

Pár slov o nás

GoodCall bol založený v roku 2014, v čase, keď trh práce a recruitmentu stagnoval. Hoci sa správanie kandidátov v posledných 10 rokoch značne zmenilo, väčšina náborových techník zostala rovnaká.

Založili sme GoodCall, aby sme do recruitmentu priniesli nový a svieží prístup. Našou misiou je oživiť a rozvíjať nielen celé odvetvie náboru ľudí, ale zároveň napomáhať talentom a spoločnostiam k vzájomnému prepojeniu.

Ako sa líšime

Vítajte v GoodCalle

Naše vedenie

Natália Šegedová

Managing Partner

Natália je uznávanou odborníčkou v oblasti talent managementu a náborových procesov. Vybudovala jednu z najväčších náborových organizácií v Európe až do pozície číslo jeden na slovenskom trhu.

Pavol Kubaška

Managing Partner

Pavol pôsobí v oblasti náboru a talent managementu takmer 10 rokov. Bol súčasťou vrcholového manažmentu najväčšej náborové organizácie v Európe, kde sa zaslúžil o jej rapídny rozvoj a expanziu.

Milan Novák

Founder and Chairman of the Group

Milan má za sebou viac než 14 rokov skúseností v oblasti recruitmentu, pričom sa venoval významným projektom v oblasti strednej Európy. Taktiež viedol a budoval naväčšiu náborovú organizáciu v regióne. 

Blake Wittman

European Business Director

Blake je zodpovedný za vedenie a rast GoodCallu. Založil a staral sa o expanziu jednej zo stredoeurópskych prémiových headhunterských firiem. Rovnako má bohaté skúsenosti z popredných online startupov.

Josef Kadlec

Founder and Chief Recruitment Architect

Josef je autorom prevratnej knihy o nábore pod názvom People as Merchandise. Je jedným z prvých certifikovaných LinkedIn headhunterov v Európe. V súčasnosti je známym lektorom moderných techník recruitmentu. 

Pridajte sa ku GoodCallu

GoodCall bol založený s cieľom inovovať zastarané náborové procesy. To všetko ale začína u našich zamestnancov, preto dodržujeme koncept „Put employees first“.

Dôverujú nám jedny z
najinovatívnejších spoločností

Náš podcast

Spoločne s Recruitment Academy a Datacruit sme vytvorili skupinový podcast Redefining Recruitment, kam pozývame zástupcov inovatívnych spoločností, ktorí sa neboja nových výziev, experimentovania a posúvania hraníc moderného recruitmentu.1