Obchod & Logistika

Obchod & Logistika

Pre celý náš tím je radosť z práce alfou a omegou. To sa prejavuje nielen v tom, že salvy smiechu a obrie tabuľky čokolády sú neoddeliteľnou súčasťou našej každodennej práce, ale aj v tom, že pre našich kandidátov hľadáme len pozície, ktoré im ponúknu to isté - prácu, ktorá nie je len zdrojom príjmu, ale aj radosti a sebarealizácie!

Posuňte svoju kariéru správnym smerom

  • Uchádzačom o prácu poskytujeme len prvotriedny servis. Nechceme len bezúčelne posielať životopisy a dúfať, že sa niečo chytí - zaujíma nás vaša motivácia, plány do budúcna aj tá najbizarnejšia požiadavka týkajúca sa budúceho uplatnenia. Pre nás je proste kandidát vždy "až na prvom mieste"!

  • Nováčik na trhu práce, alebo profík s dvadsaťročnou praxou? U nás nerobíme rozdiely! Veríme, že každý by mal dostať šancu ukázať svoje kvality - nájdete u nás príležitosti tak pre absolventov, ako aj pre juniorov prahnúcich po kariérnom raste, či ostrieľaných matadorov, ktorí hľadajú miesto pre uplatnenie svojich niekoľkoročných skúseností.

  • Široké portfólio klientov nám umožňuje nájsť pre teba uplatnenie takmer v akomkoľvek odbore - predávate klimatizácie, riadite logistiku, alebo snáď definujete obchodnú stratégiu svojho zamestnávateľa. Nie je problém, akékoľvek zameranie v oblasti obchodu a logistiky, nám nie je cudzie! Vy iba zašlete CV a my pre vás nájdeme tie najlepšie príležitosti u našich klientov - tak nad čím ešte váhate?

Zabezpečíme vám možnosť aplikovať v týchto spoločnostiach, s ktorými spolupracujeme:

  • JOHNSON CONTROLS
  • SHP
  • GEFCO

#sales #logistics #logistika #supplychain #procurement #nakup #planovanie #planning #production #vyroba #operations  #Johnson Controls #Gefco

Pomôžeme vám nájsť prácu snov

Napíšte nám niečo o sebe. Čo najskôr sa vám ozveme a spoločne naplánujeme ďalšie kroky.

Dostávajte ponuky e-mailom

Tie najlepšie ponuky môžete dostávať do vašej e-mailovej schránky.

EUR/m
Helena Rutzká

Helena Rutzká

Talent Acquisition Consultant

Individuálny prístup ku každému kandidátovi a jeho pozitívna skúsenosť sú pre mňa kľúčovou zložkou v recruitmente. Chcem byť pre Vás poslucháčom a konzultantom, ktorý sa bude snažiť pochopiť Vaše očakávania a záujmy a nájsť pre Vás tu najvhodnejšiu príležitosť.


Neváhajte sa mi ozvať a nechajte sa presvedčiť, že z aktivity akou je hľadanie práce môžete mať pozitívny zážitok.

Pozrite sa na aktuálne otvorené pozície v našej aplikácii

Nechce sa vám čakať? Pozrite sa aké pozície práve obsazujeme. Anonymne a bez zložitého pripájania príloh. Aplikujte na pozíciu jedným klikom!

Stiahnite si v App Store Získajte v Google Play