Find a dream candidate

Nájdite si svojho kandidáta snov

Nedarí sa vám obsadiť náročné pozície? Tí najlepší kandidáti prácu aktívne nehľadajú. My vieme, kde ich nájsť a ako ich zaujať. Vďaka našej jedinečnej metodológii priameho vyhľadávania, nájdeme pre váš špecifický biznis toho správneho človeka. Postaráme sa o celý náborový proces od prvého kontaktu až po deň, keď nový zamestnanec v deň svojho nástupu vstúpi do vašej kancelárie. Za naše služby sa platí až po úspešnom nábore.

Náš revolučný prístup k recruitmentu

Zameriavame sa na sourcing

Zameriavame sa na sourcing

Náš tím 20tich profesionálov pracuje 24/7. Vďaka tomu sme schopní osloviť kandidátov kedykoľvek a kdekoľvek.

Používame inovatívne nástroje

Používame inovatívne nástroje

K tomu aby sme kandidátov zaujali používame sociálne siete, videá a našu vlastnú, unikátnu, mobilnú aplikáciu. Vďaka čomu ich oslovujeme na miestach, kde sa bežne pohybujú.

Oslovujeme pasívnych kandidátov

Oslovujeme pasívnych kandidátov

Máme vlastné unikátne cesty a spôsoby, ako osloviť takých kandidátov, ktorí bežne na ponuky práce neodpovedajú.

Používame kreatívne spôsoby oslovovania kandidátov

Používame kreatívne spôsoby oslovovania kandidátov

Prichádzame s novými nápadmi a stratégiami oslovovania kandidátov. Našim klientom zaručujeme, že budú prezentovaní moderným a atraktívnym spôsobom.

Často kladené otázky

Koľko to stojí?

Poskytujeme dva typy služieb, ktoré nazývame Quick Success a Dedicated Success. Nárok na odměnu pre nás vzniká až vo chvíli nájdenia vhodného kandidáta a pohybuje sa medzi 23 až 30 % z ročného platu úspešne umiestneného kandidáta. Radi s vami do detailov preberieme povahu našich služieb, ich rozsah, aj presné ceny zahrňajúce možné zľavy, garančné doby a ďalšie podmienky.

Garantujete prijatie kandidáta?

Nábor garantovať nemôžeme, ale môžeme zaručiť, že pre vašu firmu urobíme skvelú reklamu. Nových pasívnych kandidátov hľadáme tam, kde by to ostatných nenapadlo. Vašu spoločnosť a značku budeme reprezentovať inovatívnym, moderným spôsobom, ktorý spoľahlivo osloví danú cieľovú skupinu.

Pre aké pozície je vhodná vaša vyhľadávacia metóda?

Pracujeme na takých pozíciách, pri ktorých veríme v úspech. Keďže sa sústredíme na priame vyhľadávanie a s aktívnymi kandidátmi pracujeme skôr výnimočne, je pre nás menej prirodzené obsadzovať pozície ľuďmi, ktorí sa nevyskytujú v online prostredí. Patria medzi nich najmä ľudia pracujúci v remeslách a manuálni pracovníci. Tradične sa zameriavame najmä na pozície od absolventov VŠ,  stredne skúsených špecialistov, až po senior manažérov.

Veria nám aj tie najdynamickejšie spoločnosti – malé, aj veľké.

  • Coca-cola HBC
  • Toyota
  • JOHNSON CONTROLS
  • Wood & company

“Myslím, že GoodCall je zatiaľ najlepšia recruiterská spoločnosť na Slovensku.”

Inna Rogač, Operations Academy Manager EMEA Adient

“Je to najlepšia agentúra, s ktorou som kedy spolupracovala, jej zamestnanci sú naozaj dobrí v tom čo robia.”

Andrea Brániková, Recruitment Specialist Brose Group

“GoodCall vnímám jako profesionální agenturu, která je vždy připravena dodat nám kvalitní kandidáty. Oceňuji individuální přístup a naslouchání našim specifickým potřebám.”

Robert Pata, Sales Manager Storck

"Po skúsenostiach s inými agentúrami je GoodCall ako závan čerstvého vzduchu. Zdá sa, že deliverujete aj tam, kde iné agentury nachádzajú hranice svojich možností :-)."

Dagmar Hůlková, HR Business Partner Deutsche Telekom Services Europe Slovakia, s.r.o.

"GoodCall považujem za personálnu agentúru, ktorá vždy kladie väčší dôraz na kvalitu kandidátov ako na ich kvantitu a vedia ich dodať v krátkom čase."

Štefan Václavik, HR Professional Adient

“Ak pracujete s GoodCallom máte istotu, že vždy dostanete 100% servis. Tím odborníkov je vždy ochotný pomôcť a zákaznícke požiadavky sú na prvom mieste.”

Ivana Latečková, Senior HR Manager Bratislava Business Center Johnson Controls International

“Spolupráce s GoodCallem pro nás byla velice efektivní, pružně reagovali na požadované termíny pohovorů a vybraní kandidáti vyhovovali našemu očekávání.”

Darina Němcová, Financial Manager Storck CZ&SK

“Musím povedať, že za GoodCall hovoria ich výsledky, ktoré sú obdivuhodné. Či už, keď sa bavíme o kvantite, ale aj kvalite kandidátov.”

Linda Nemcová, HR Business Partner Deutsche Telekom Services Europe Slovakia, s.r.o.

"GoodCall je pre mňa kľúčovým partnerom v recruitmente. Vedia veľmi rýchlo a kvalitne reagovať na požiadavky klientov a navyše k tomu majú ľudský prístup. Na spoluprácu s nimi sa vždy teším."

Tomáš Remenár, Regional HR Director EMEA at Audia

Zistite, ako vám môžeme pomôcť

Kontaktujte nás