Find your dream job in finance

Outsourcujte si našich recruiterov

Ak potrebujete pokryť dovolenky, dočasnú pracovnú absenciu vašich personalistov, alebo rozbiehate jednorázovo nový projekt, na ktorý hľadáte kandidátov, nemusíte automaticky rozširovať svoj tím o nových kmeňových zamestnancov. Poskytneme vám našich skúsených, preškolených a vysoko profesionálnych sourcerov či recruiterov na krátkodobú spoluprácu.

Aké sú Recruitment Outsourcing (RPO) benefity?

Náš RPO model pomôže vášmu náborovému manažérovi so všetkým od nastavenia náborovej stratégie, prípravy správneho zoznamu kandidátov až po vyhodnotenie celého procesu a všetkého medzi tým. Môžete sa spoľahnúť na profesionálne náborové služby a na to, že získate niekoho, s kým súhlasíte vy, váš náborový manažér aj váš management.

Náš RPO tím sa pri hľadaní kandidátov nespolieha na metódy starej školy. Namiesto toho bude využívať najnovšie technológie a ďalšie špičkové nástroje pre získavanie kandidátov. To vám pomôže osloviť širšiu škálu kvalifikovaných kandidátov. GoodCall RPO tím disponuje unikátnym Datacruit ATS systémom, ktorým môžeme vybaviť každého nášho sourcera či recruiter od prvého dňa poskytovania našich služieb, pokiaľ práve žiadnym ATS systémom nedisponujete. Mobilná aplikácia GoodCall je k dispozícii všetkým RPO klientom pre inzerciu a prezentovanie vašich pracovných pozícií.

Náš RPO tím tiež klientom ponúkne portály a dashboardy v reálnom čase, aby ste mohli sledovať pokrok. To vám pomôže postupom času vylepšiť proces náboru.

Osobný a profesionálny rozvoj nášho RPO tímu je našou prioritou. Kontinuálne našich kolegov vzdelávame a certifikujeme v Recruitment Academy, vzdelávacej platforme, ktorá prináša  trendy a postupy v oblasti náboru, rozvoja a retencie zamestnancov.

Ak potrebujete ďalšiu pomoc, sprostredkovávame tiež RPO a HR konzultantov, ktorí zabezpečujú poradenské služby. Pomôžu vám vyhodnotiť vaše súčasné metódy náboru a ponúknu “smart” návrhy na zlepšenia.

Pre koho je RPO vhodný?

Jednotlivci

Pre našich klientov štandardne dodávame aj jednotlivé úkony, ako sú longlisty, shortlisty, teda zoznamy kandidátov na voľné pracovné miesta, prieskumy trhu, prieskumy miezd, prescreening alebo HR consulting.

Startupy

Nepotrebujete do vášho startupu celé personálne oddelenie. Naši Recruiteri a HR profesionáli vám pomôžu nájsť vašich prvých zamestnancov a postarajú sa o zavedenie základnej a funkčnej personálnej agendy.

Stredne veľké firmy

Ak už máte funkčné personálne oddelenie, ale máte pred sebou projekt, na ktorého nábor už vaši personalisti nestačia, náš RPO tím pokryje tieto medzery.

Veľké firmy

Ak ste dosiahli svoje maximum headcountu, RPO figuruje ako investícia do projektu. Pokryjeme vaše kapacitné medzery a váš headcount zostane nezmenený. Navyše príchodom externých odborníkov prichádza do vašej firmy nový know-how a tým pomôžete upskillingu vášho súčasného tímu.

Kedy siahnuť po riešení RPO?

Ak patríte do niektorej zo skupín nižšie, potom nastal ten pravý čas RPO vyskúšať.


Vaši Recruiteri nie sú dostatočne skúsení alebo potrebujete zvýšiť kompetencie vášho súčasného tímu (upskilling)

Ak ste nová firma a máte náborového manažéra, ktorý potrebuje trochu pomôcť, voľba RPO modelu je skvelý spôsob, ako to dosiahnuť. Recruiteri môžu prísť so svojimi poradenskými službami a napraviť nefungujúce procesy a náborové cesty. To pomôže vášmu náborovému manažérovi získať nové know-how, aby v budúcnosti mohol postupovať sám.

Potrebujete vysoko kvalitných zamestnancov

RPO vám nielen pomôže na začiatku nájsť vynikajúcich zamestnancov, ale aj posilní proces prijímania a adaptácie zamestnancov, takže sa budete môcť sústrediť na prácu s talentami, ktorí budú pracovať a rozvíjať vašu organizáciu.

Vaši personalisti nie sú zameraní len na nábor

RPO môže prevziať všetky dôležité prvky správneho náboru a váš HR tím sa môže sústrediť na ďalšie dôležité HR úlohy.

Potrebujete viac členov tímu

RPO konzultanti môžu skutočne prísť a pôsobiť ako rozšírenie vášho tímu. Týmto spôsobom môžete zodpovednosť za nábor preniesť na svojho RPO partnera.

Potrebujete sledovať efektivitu a metriky spojené s náborom

Pokiaľ chcete silné a kvalitné metriky, či bol váš nábor úspešný, využite RPO model. Poskytnú vám údaje o tom, ako to bolo predtým, než ste implementovali RPO a potom. To vám pomôže pochopiť hodnotu vašej investície.

Ako to funguje

RPO bude na dohodnutú dobu súčasťou vašej spoločnosti a vášho tímu. S kandidátmi budú komunikovať pod menom vašej spoločnosti. Budú dodržiavať všetky vaše interné procesy a stanú sa silnou posilou vášho HR teamu.

Napriek tomu RPO nie sú vaši zamestnanci. Preto sú všetky odvody daní a odmeny hradené RPO dodávateľom.

1

KONTAKT

Kontaktujte nás so svojimi požiadavkami.

2

ZADANIE

Dohodneme si počet RPO konzultantov, obdobie spolupráce, rozsah služieb a cenu.

3

VÝBER KONZULTANTOV

Pošleme vám na výber z našich konzultantov, ktorí majú voľnú kapacitu.

4

UZAVRETIE DOHODY

Stanovíme termín nástupu a uzavrieme objednávku alebo zmluvu.

5

ZAČIATOK SPOLUPRÁCE

Privítajte vaše RPO vo svojej firme.

Koľko to stojí?

Ponúkame rôžne riešenia. Od rectuiterov na niekoľko dní až mesiacov, alebo iba projekty realizované z priestorov našich kancelárií.


Fakturujeme za skutočne odvedenú prácu, podľa odpracovaných hodín našich konzultantov. Nefakturujeme za success fee, ale za odvedenú vopred dohodnutú cenu.

Výhody RPO

 • Flexibilné formy spolupráce podľa vašich potrieb
 • Získavanie kandidátov za využitia najnovších technológií
 • Profesionálna podpora a osobný prístup
 • Kvalitatívny výber kandidátov podľa vašich pracovných požiadaviek
 • Získavate vyškoleného sourcera a recruitera, ktorá/ý so sebou do vašej spoločnosti môže priniesť aj ATS systém Datacruit
 • Znížené náklady za stálych personalistov umožňujú investície v ďalších kľúčových oblastiach
 • Znížite priemerné náklady na nábor jedného človeka (average cost per hire)
 • Získate ďalšie zdroje kandidátov
 • Zefektívnite kvalitu náboru
 • Zlepšíte škálovateľnosť, aby ste mohli reagovať na meniace sa potreby vašej organizácie. Riešenie RPO umožňuje vašej organizácii znižovať aj zvyšovať počet získavania talentov podľa toho, ako sa menia náborové potreby.
 • Získate transparentnosť prostredníctvom pravidelného reportingu. Meranie a monitorovanie výkonu prostredníctvom pravidelných správ o kľúčových ukazovateľoch výkonu (KPI) a dohodách o úrovni služieb (SLA).
 • S riešením RPO budete mať prístup k údajom o talentoch s hmatateľnými informáciami, ktoré budú informovať o vašich rozhodnutiach o najímaní, od mapovania talentov až po plánovanie pracovných síl. Zvýšite efektivitu, identifikujete vylepšenia procesov a lepšie predpovedáte budúce náborové potreby.

Veria nám aj tie najdynamickejšie spoločnosti – malé, aj veľké.

 • ING GSO
 • Johnson Controls
 • Marelli
 • Deutsche Telekom

“Myslím, že GoodCall je zatiaľ najlepšia recruiterská spoločnosť na Slovensku.”

Inna Rogač, Operations Academy Manager EMEA Adient

“Je to najlepšia agentúra, s ktorou som kedy spolupracovala, jej zamestnanci sú naozaj dobrí v tom čo robia.”

Andrea Brániková, Recruitment Specialist Brose Group

“GoodCall vnímám jako profesionální agenturu, která je vždy připravena dodat nám kvalitní kandidáty. Oceňuji individuální přístup a naslouchání našim specifickým potřebám.”

Robert Pata, Sales Manager Storck

"Po skúsenostiach s inými agentúrami je GoodCall ako závan čerstvého vzduchu. Zdá sa, že deliverujete aj tam, kde iné agentury nachádzajú hranice svojich možností :-)."

Dagmar Hůlková, HR Business Partner Deutsche Telekom Services Europe Slovakia, s.r.o.

"GoodCall považujem za personálnu agentúru, ktorá vždy kladie väčší dôraz na kvalitu kandidátov ako na ich kvantitu a vedia ich dodať v krátkom čase."

Štefan Václavik, HR Professional Adient

“Ak pracujete s GoodCallom máte istotu, že vždy dostanete 100% servis. Tím odborníkov je vždy ochotný pomôcť a zákaznícke požiadavky sú na prvom mieste.”

Ivana Latečková, Senior HR Manager Bratislava Business Center Johnson Controls International

“Spolupráce s GoodCallem pro nás byla velice efektivní, pružně reagovali na požadované termíny pohovorů a vybraní kandidáti vyhovovali našemu očekávání.”

Darina Němcová, Financial Manager Storck CZ&SK

“Musím povedať, že za GoodCall hovoria ich výsledky, ktoré sú obdivuhodné. Či už, keď sa bavíme o kvantite, ale aj kvalite kandidátov.”

Linda Nemcová, HR Business Partner Deutsche Telekom Services Europe Slovakia, s.r.o.

"GoodCall je pre mňa kľúčovým partnerom v recruitmente. Vedia veľmi rýchlo a kvalitne reagovať na požiadavky klientov a navyše k tomu majú ľudský prístup. Na spoluprácu s nimi sa vždy teším."

Tomáš Remenár, Regional HR Director EMEA at Audia

Často kladené otázky

Na ako dlho môžem RPO vo firme mať?

Sme veľmi flexibilní. Štandardne sa doba outsourcingu našich recruiterov pohybuje od niekoľkých hodín týždenne po niekoľko mesiacov.

Ako sa mám na spoluprácu s RPO pripraviť?

Náš recruiter môže používať vlastný telefón a počítač. Je vybavený aj vlastným HR softvérom Datacruit ATS. Zaistite len zaškolenie v rámci firemnej kultúry, nastavte zdieľanie vášho loga s RPO konzultantmi, firemný e-mailový podpis a ďalšie podklady, aby mohol / a v LinkedIn mailoch vystupovať ako reálny zástupca vašej firmy. Všetko ostatné je na nás.

V akom rozsahu za RPO zodpovedám?

Hradenie odvodov, daní a odmeny ide za nami.

Kto hradí RPO konzultantom odmenu?

Všetky náklady na RPO sú na strane GoodCall.

Ako rýchlo mi môžete RPO poslať?

Máme veľa RPO konzultantov, ktorí v súčasnosti projekt dokončujú alebo v blízkej dobe budú dokončovať takže doba nástupu záleží na dohode a našich možnostiach v tú danú chvíľu.

Dá sa operatívne kontrakt prerušiť?

Vždy je možné dohodnúť sa na dĺžke i ukončení zmluvy.

Špecializujete sa na nejaká odvetvie alebo s akými sektormi majú RPO najväčšie skúsenosti?

Máme v tíme RPO špecialistov na rôzne odbory od marketingu, cez obchod až po IT. Môžeme vám poskytnúť odborníkov naprieč všetkými špecializáciami.

Je možné si vziať vášho RPO k sebe do spoločnosti?

Áno, toto možné je, ale toto riešenie zahŕňa poplatok za prechod konzultanta ku klientovi.

Radi vám povieme viac

Natália Šegedová

Natália Šegedová

Managing Partner

Kontaktujte nás

Napíšte nám na info@goodcall.sk alebo vyplňte formulár nižšie.

Láka vás práca v našom tíme?

Naša práca nie je žiadna nuda a stereotyp. Pracujeme na rôznych projektoch pre širokú škálu klientov. Aj vy sa s nami môžete učiť novým veciam a posúvať svet recruitmentu ďalej.

Pracujte pre Goodcall